دیجی کلاب

مکانی برای ارائه پیشنهاد های معاملاتی ارز دیجیتال

من قوانین و مقررات پایین را خواندم و آن را می پذیرم.

کلیک کنید.
  • تمامی‌ پیغام ها، تحلیل ها و پیش بینی های انجام شده در این کانال جنبه خدماتی داشته و صرفا حاصل تجربه و تخصص گروهی می‌باشد و با توجه به ماهیت پر ریسک بازار رمزارزها، هیچ گونه مسئولیت و تعهدی را برای منتشرکنندگان آن ندارد.
  • پیشنهادات ارائه شده در این کانال صرفا جهت راهنمایی بوده، و به همین دلیل نحوه سرمایه گذاری و متحمل شدن هرگونه سود و زیانی با استفاده از محتوای این کانال فقط بر عهده خود شخص می‌باشد.

توضیحات و شرایط استفاده: خدمات این کانال شامل پیشنهادات خرید و فروش و هولد بازار اسپات و فیوچرز مخصوص اکسچنج بایننس و کوکوین می‌باشد و کلیه آلت کوین ها و مِژورکوین های لیستینگ بایننس و کوکوین را پوشش می‌دهد، لازم به ذکر است اعضای کانال باید در حفظ کلیه محتویات کانال نهایت همکاری را به عمل بیاورند هر گونه کپی برداری، فوروارد، اسکرین شات و… توسط بات شناسایی شده و بدون هیچ اخطاری از استفاده کلیه خدمات مجموعه منع شده و دسترسی این اشخاص به حساب کاربریشان مسدود میگردد.

شرایط بازپرداخت: قابل توجه عزیزانی که برای استفاده هریک از خدمات مجموعه هزینه برداخت می‌کنند، کلیه آموزش ها، گزارشات و لاگ ها مربوط به این خدمات قبل از ثبت نام قابل رویت و استفاده است لذا هیچ سیاستی مبنی بر بازپرداخت از طرف مجموعه وجود ندارد.

در صورت هرگونه سوال و یا پشتیبانی درخصوص (کانال دیجی کلاب) با آی دی Digiclub_support@ در تلگرام هماهنگ شوید.